Sanktsioonide nimekirjad
44.210.151.5
12.07.2024 18:16:27

Sanktsioonide nimekirjad

Nimekirjad, mis on kaasatud sanktsioonide nimekirjadesse, ja viimaste muudatuste kuupäev, mis on avaldatud struktureeritud andmetes: Euroopa Liit - 05.07.2024. Ühinenud Rahvaste Organisatsioon - 22.05.2024. Ameerika Ühendriikide Rahandusministeeriumi Välisvarade Kontrolli Amet (OFAC) SDN - 11.07.2024. Ameerika Ühendriikide Rahandusministeeriumi Välisvarade Kontrolli Amet (OFAC) NONSDN - 31.10.2023. Ühendkuningriik - 13.06.2024., Läti - 31.12.2019

Viimased dokumendid: 2024.06.28. 2024/1843 |2024.06.28. 2024/1837 | Välisvarade Kontrolli Amet (OFAC): 2024.07.11. | Ühendkuningriik: 2024.06.25
Lursoft IT pakutavad sanktsioonilahendused
Registreeruge Sanktsioonide Jälgimiseks, mis võimaldab teil jälgida oma kliente ja jälgida, kas keegi neist on kaasatud sanktsioonide nimekirja.

Andmete otsingul kasutatakse foneetilise vastavuse tuvastamise lahendusi, nii et süsteem leiab erinevaid sõnavorme ja nende fragmente. Kui kandes on märgitud osaline või täpne foneetiline vaste, värvitakse vastavad sõnad või sõnaosad oranžiks. Palun kontrollige, kas leitud tulemused vastavad kõigile teie määratud otsinguparameetritele.

Dokumendid
Rohkem
Näitan 1 534 üksusest 1-20.
Subjektid
Rohkem
Näitan 28 581 üksusest 1-20.
#EesnimiAadressidTüüpNimekiriProgrammAvaldamise kuupäev
1#1 Eesnimi: Jimmy Cherizier
Barbeque
-IndividualUN2653202222.10.2022
2#2 Eesnimi:
KARAMAY URBAN CREDIT COOPERATIVES
KARAMAY CITY COMMERCIAL BANK CO LTD.
172 Xibin Rd Ranghulu District (Daqing, Heilongjiang Branch), Daqing, 163453, China
9 Dongzhimen North Street Dongcheng District (Head Office), Beijing, 100007, China
No. 7 Century Ave (Registered Office), Xinjiang, 834000, Karamay, China
No. 68 Zhongya South Rd Economic and Technological Development Zone (Urumqi, Xinjiang Branch), Urumqi, 830026, China
EntityNon-SDN561-Related31.12.2019
3#3 Eesnimi: Khalil Ahmed Haqqani
Khalil Al-Rahman Haqqani
Khaleel Haqqani
Khalil ur Rahman Haqqani
Sarana Village, Garda Saray area, Waza Zadran District, Paktia Province
Sarana Village, Garda Saray area, Waza Zadran District
Sarana Zadran Village, Paktia Province,, AFGHANISTAN
Kayla Village near Miram Shah, North Waziristan Agency (NWA), Federally Administered Tribal Areas (FATA), PAKISTAN
Peshawar, PAKISTAN
Near Dergey Manday Madrasa, Dergey Manday Village, near Miram Shah, North Waziristan Agency (NWA), Federally Administered Tribal Areas (FATA), PAKISTAN
IndividualEUAFG31.12.2019
4#4 Eesnimi: Saleh Mohammad Kakar Akhtar Muhammad
Saleh Mohammad
Nalghan Village, Panjwai District, Kandahar Province, Afghanistan
Daman District, Kandahar Province, AFGHANISTAN
IndividualEUAFG31.12.2019
5#5 Eesnimi: Hajji Agha Jan
Abdul Habib Alizai
Abdul Habib
Haji Agha JanAlizai
Agha Jan Alizai
Loi Agha
Haji Loi Lala
Agha Jan Alazai
Haji Agha Jan Alizai

Musa Qala District Yatimchai village
Kandahar
Hitemchai Village,Helmand Province
IndividualEUAFG
TAQA
31.12.2019
6#6 Eesnimi: Gul Agha Ishakzai
Mullah Gul Agha
Hayadatullah
Haji Hidayatullah
Hidayatullah
Mullah Gul Agha Akhund
Band-e-Temur, Maiwand District, Kandahar Province
PAKISTAN
IndividualEUAFG31.12.2019
7#7 Eesnimi: Nasiruddin Haqqani
Dr. Alim Ghair
Nashir Haqqani
Nassir Haqqani
Dr. Naseer Haqqani
Naseer Haqqani
Naseruddin
Alim Ghair
Neka District
PAKISTAN
IndividualEUAFG
TAQA
31.12.2019
8#8 Eesnimi: Amir Abdullah Sahib
Amir Abdullah
Paktika Province
Karachi, PAKISTAN
IndividualEUAFG31.12.2019
9#9 Eesnimi: Saraj Haqani
Serajuddin Haqani
Siraj Haqani
Siraj Haqqani
Sirajuddin Jallaloudine Haqqani
Khalifa
Srana village, Garda Saray district, Paktia province
Neka district, Paktika province
Khost province
Danda, Miramshah, North Waziristan
Kela neighbourhood/Danda neighbourhood, Miramshah, North Waziristan, PAKISTAN
Dergey Manday Madrasa, Miramshah, North Waziristan, PAKISTAN
Manba’ul uloom Madrasa, Miramshah, North Waziristan, PAKISTAN
IndividualEUAFG31.12.2019
10#10 Eesnimi: Zahid Ahmadzai
Mohammad Zahid
Jan Agha Ahmadzai
Logar ProvinceIndividualEUAFG31.12.2019
11#11 Eesnimi: Abdul Rehman Zahid
Abdul Rahman Zahed
Kharwar District, Logar ProvinceIndividualEUAFG31.12.2019
12#12 Eesnimi: Yaqoub Mohammad Shahjoi District, Zabul Province
Janda District, Ghazni Province
IndividualEUAFG31.12.2019
13#13 Eesnimi: Abdul Haq Wasiq
Abdul-Haq Wasseq
Abdul-Haq Wassiq
Gharib village, Khogyani District, Ghazni province
QATAR
IndividualEUAFG31.12.2019
14#14 Eesnimi: Walijan Quetta
Nimroz Province
IndividualEUAFG31.12.2019
15#15 Eesnimi: Abdul Wali SeddiqiZilzilay village, Andar District GhazniIndividualEUAFG31.12.2019
16#16 Eesnimi: Mohammad Wali Mohammad Ewaz
Mohammad Wali
Siyachoy village, Panjwai District, Kandahar Province
Jelawur village, Arghandab District, Kandahar province
IndividualEUAFG31.12.2019
17#17 Eesnimi: Noor ud Din Turabi
Nooruddin Turabi Muhammad Qasim
Haji Karim
Spin Boldak District, Kandahar Province

Dehrawood District, Uruzgan Province
Chora District, Uruzgan Province
IndividualEUAFG31.12.2019
18#18 Eesnimi: Hidayatullah
Abu Turab
Arghandab district, Kandahar provinceIndividualEUAFG31.12.2019
19#19 Eesnimi: Allah Dad Tabeeb
Allah Dad Tayyab
Allah Dad Tayeb Wali Muhammad
Nesh District, Uruzgan Province
Ghorak District, Kandahar Province, Afghanistan
IndividualEUAFG31.12.2019
20#20 Eesnimi: Ahmad Taha Khalid Abdul Qadir Siddiq Khel village, Naka District, Paktia Province,
Khost Province
Nangarhar Province
IndividualEUAFG31.12.2019